Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Vaporizer przenośny VapCap M7 DynaVap

RB01

Nowy produkt

Vaporizer Dynavap M7

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

269,00 zł brutto

Więcej informacji

DynaVap „M” to najpopularniejszy bezbateryjny waporyzator suszu roślinnego.

Ten przenośny waporyzator, pozbawiony części elektronicznych i wykonany ze stali nierdzewnej, zapewnia swobodę korzystania z urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu i czasie.

Waporyzator „M” zapewnia szeroki zakres doznań, od mikrodawkowania po całkowitą ekstrakcję. Można używać praktycznie dowolnego źródła ciepła, ale dla uzyskania optymalnego smaku zalecamy stosowanie palnika butanowego lub grzałki indukcyjnej.
DLA KOGO JEST M 7?

Dla każdego, kto pragnie wyjątkowych wrażeń z waporyzacji suszu ziołowego.

ZALETY

Trwałość: Zbudowany, aby przetrwać długie lata, M 7 jest wykonany ze stali nierdzewnej klasy medycznej w USA.

Eksplozja smaku: Przenieś swoje terpeny na nowy poziom. Ciesz się smakiem wybranego zioła, jakiego nigdy wcześniej nie próbowałeś.

Eliminacja spalania: Uwolnij się od dymu. Po wypróbowaniu waporyzatora DynaVap wkraczasz w świat przyjemności bez dymu tytoniowego. Ekstrakcja termiczna = pełna satysfakcja.

Dyskretny, przenośny i modułowy: Nasze waporyzatory mieszczą się w kieszeni i można z nich korzystać podczas wykonywania większości czynności.

Waporyzatory DynaVap zużywają znacznie mniej (>50%) materiału, jednocześnie zapewniając wysoki poziom rezultatów.

Bez baterii: Nie wymaga baterii ani ładowarki. Wszystko, czego potrzebujesz, to źródło ciepła, takie jak latarka lub zapalniczka, i wszystko gotowe.

CECHY M 7

  •     Końcówka M 7 ma większą masę do zatrzymywania ciepła i pozwala użytkownikom na większą kontrolę nad ekstrakcją jednym uderzeniem.
  •     Konstrukcja końcówki bez żeberek utrzymuje palce w chłodzie, redukując do 20% przenoszenie ciepła z końcówki do cybucha.
  •     Równomierna ekstrakcja - wyrafinowany rozkład masy w końcówce i ścianach komory pomaga zapobiegać przypalaniu i gorącym punktom w materiale.
  •     Większy przepływ powietrza dzięki przeprojektowanemu mocowaniu nasadki i zwiększonemu ogrzewaniu konwekcyjnemu w porównaniu z poprzednimi modelami
  •     Opływowa konstrukcja z teksturowanym wzorem na całym trzonie zapewnia przyjemny nowy wygląd i dotyk
  •     Kapsel zaprojektowany tak, aby „kliknął” po podgrzaniu do optymalnej temperatury waporyzacji, oferując wyjątkową sesję kontrolowaną przez użytkownika


SPOSÓB UŻYCIA

  • Zdejmij nasadkę
  • Załaduj susz do komory.
  • Umieść nasadkę z powrotem na końcówce
  • Podgrzej nasadkę za pomocą palnika lub grzałki indukcyjnej, aż zaskoczy (zajmuje to maksymalnie 30 sekund).
  • Weź wdech przez końcówkę ustnika
  • Nasadka kliknie ponownie, gdy ostygnie.

Wymiary: 9,2cm x 0,9cm x 0,9cm

Waga: 20g